Każdy profesjonalista marzy o wydajnej, błyskawicznie działającej karcie dźwiękowej.

Na to życzenie znakomicie odpowiadają interfejsy serii Quantum z PreSonusa. Najnowszym z nich jest Quantum 2626 z 26 wejściami i 26 wyjściami.

Quantum 2626, tak jak jego więksi bracia, gwarantuje doskonałą jakość dźwięku przy najniższej możliwej latencji. Pozwoli płynnie i naturalnie uchwycić złożone składowe harmonicznych bez żadnych słyszalnych zniekształceń.
Daje niesamowicie duży zapas dynamiki, głębokie basy, gładką górę i bogate brzmienie ogólne. Teraz usłyszysz każdy oddech, transjent i szczegół w swoich nagraniach!

Interfejs sprawdzi się w każdych warunkach studyjnych.
Jeśli potrzebujesz więcej przedwzmacniaczy mikrofonowych, do portów ADAT (Dual S/MUX) interfejsu podłącz kartę PreSonus DigiMax DP88. Po zsynchronizowaniu przedwzmacniacze mogą być zdalnie sterowane z poziomu aplikacji Studio One czy UC Surface.

Interfejs jest zgodny z każdą aplikacją do nagrywania w systemie MacOS lub Windows, ale swoją prawdziwą moc pokazuje z dołączonym oprogramowaniem do produkcji muzycznej, Studio One 4 Artist w polskiej wersji językowej!

Cechy wyróżniające:
• Najnowocześniejsze 24-bitowe przetworniki 192 kHz o zakresie dynamiki 115 dB i bardzo niskich zniekształceniach jittera.
• Ultratransparentne, w pełni analogowe przedwzmacniacze mikrofonowe XMAX.
• Napisany od podstaw i opatentowany sterownik Thunderbolt.
• Zegar o bardzo niskim poziomie zniekształceń jittera.