Nagrywaj, produkuj, komponuj, miksuj, masteruj i występuj – wszystko w ramach jednej, intuicyjnej aplikacji w polskiej wersji językowej.

Studio One 5 PL zostało stworzone z myślą o łatwości obsługi i jest Twoim kreatywnym partnerem od studia, przez scenę, po streaming!
Otwórz stronę Song, a znajdziesz tam wszystko, czego potrzebujesz do nagrywania, komponowania, edytowania, produkowania i miksowania z pełnym zestawem wirtualnych instrumentów, efektów, przełomowych narzędzi aranżacyjnych i nowym zaawansowanym widokiem partytury, opartym na wielokrotnie nagradzanej aplikacji do zapisu nutowego Notion!
Myślisz o występach na scenie lub transmisji internetowej?
Studio One będzie tam z Tobą! Strona Występ pozwala na dodawanie podkładów, instrumentów wirtualnych i efektów wtyczkowych do żywych instrumentów za pomocą łatwej w użyciu listy utworów (Setlist), która pozwoli Ci na ukształtowanie Twojego występu i zmianę programu koncertu każdego wieczoru lub dokonanie szybkiej edycji, gdy pojawi się inspiracja.

Chcesz wiedzieć więcej? Polecamy Ci 5 filmów nakręconych w ramach programu edukacyjnego „PreSonus Training Center”, który powstał we współpracy z Akademią Realizacji Dźwięku.

Wykładowca Akademii Realizacji Dźwięku Adam Pietruszko omawia główne funkcje programu i pokazuje, jak je użyć w praktyce.

Podstawy montażu dźwięku

Rejestracja dźwięku

Praca z systemem MIDI

Barwy dźwiękowe w Sample One

Wykorzystanie efektów