Oto MX5 – najpotężniejszy i najłatwiejszy w użyciu kompaktowy procesor gitarowy wszech czasów! MX5 wyposażony jest w 4-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy i potężny wielordzeniowy procesor. Oferuje uderzająco realistyczne symulacje wzmacniaczy i wysokiej klasy efekty gitarowe. Wszystko to w wytrzymałej obudowie z wieloma wejściami/ wyjściami oraz pedałem ekspresji.

MX5 – skarbnica klasycznych i nowoczesnych brzmień
MX5 oferuje niesamowicie zróżnicowaną bibliotekę 50 modeli wzmacniaczy gitarowych i basowych, 15 modeli kolumn głośnikowych z 10 emulacjami mikrofonów, 300 odpowiedzi impulsowych i 66 modeli wysokiej klasy efektów. Brzmienia są dokładnymi symulacjami najbardziej pożądanego sprzętu: nowoczesnego i klasycznego.

Od idealnego brzmienia dzieli cię tylko dotyk
Sercem MX5 jest 4-calowy wyświetlacz dotykowy, umożliwiający dotykanie, przesuwanie oraz przeciąganie i upuszczanie poszczególnych elementów. Procesor ma również looper z funkcją zapisu i ładowania pętli, studyjnej jakości interfejs audio USB dla usprawnienia nagrywania i reampingu oraz wbudowany pedał ekspresji z intuicyjnym trybem edycji bez użycia rąk.

Potężna moc obliczeniowa
MX5 pozwala na nieograniczoną swobodę w kształtowaniu wymarzonych brzmień. Z łatwością stworzysz zestawy składające się z 9 indywidualnych efektów wraz z 2 modelami wzmacniaczy i 2 modelami kolumn w jednym presecie. Dodatkowo MX5 ma funkcję płynnego przełączania presetów bez przerywania dźwięku, z wybrzmiewaniem ogona reverbu i delaya, dzięki czemu można przełączać się pomiędzy czystymi i przesterowanymi brzmieniami bez żadnych przerw dźwięku podczas występu.

Wszystkie złącza, których potrzebujesz
MX5 ma 3 przyciski nożne wyposażone w indywidualne diody LED RGB, pedał ekspresji oraz bogaty zestaw wejść i wyjść na tylnym panelu. Obejmuje on wejście gitarowe 1/4″, parę wyjść symetrycznych stereo 1/4″, wejście aux 1/8″, wyjście słuchawkowe 1/8″, wejście/wyjście MIDI oraz pętlę efektów stereo 1/4″. Stereofoniczna pętla efektów może być wykorzystana do integracji zewnętrznych efektów i umieszczenia ich w dowolnym miejscu łańcucha sygnałowego MX5. Jest też port USB, który może być użyty do nagrywania lub reampingu w jakości studyjnej (do 24 bitów / 96 kHz), transferu presetów i pętli.