Czy wiesz, co powinno być sercem Twojego studia?
Podpowiemy Ci. To interfejs audio M-Track 8X4M firmy M-Audio, stworzony do szybkiej realizacji profesjonalnych nagrań w studyjnej jakości 24 bity/192 kHz.

Wyposażony jest m.in. w 4 wejścia combo XLR+TRS, 2 wejścia liniowe, 2 wejścia instrumentalne, wejście/wyjście MIDI, niskoszumowe przedwzmacniacze Crystal Preamps™ i przetworniki A/D o nieskazitelnie czystym brzmieniu, zapewniające oszałamiający zakres dynamiki, który jest w stanie uchwycić najsubtelniejsze niuanse nagrania.

Interfejs posiada też pakiet oprogramowania zawierający wszystko, czego potrzebujesz do realizacji profesjonalnych nagrań, a także zestaw wtyczek efektowych i instrumentów wirtualnych. Bez względu na to, czy szukasz brzmienia gitarowego, pogłosu, czy delaya, kolekcja wtyczek jest gotowa sprostać tym wymaganiom.

Teraz podczas nagrywania z interfejsem M-Track 8x4M skupisz się na uchwyceniu tego idealnego momentu, w którym uzyskasz najlepszą wersję wykonania. Wreszcie zapomnisz o trzaskach, latencji i nieczystym brzmieniu!