Behringer Xenyx Q502USB to kompaktowy mikser, który wyposażony został w jeden kanał mikrofonowy z dwu-pasmową korekcją barwy, kompresorem oraz zasilaniem phantomowym. Dodatkowo, na pokładzie znajdziemy dwa kanały liniowe stereo, pętlę magnetofonową, wyjście słuchawkowe oraz – co najważniejsze – dwu-ścieżkowy interfejs USB. To dzięki niemu mamy możliwość prostej rejestracji oraz odsłuchu materiału z komputera. Na panelu miksera znajdziemy odpowiedzialną za niego sekcję dwóch przycisków – TO PHONES, po którego wciśnięciu sygnał z komputera powędruje do wyjścia słuchawkowego oraz TO MAIN MIX – który sprawi, że takowy będzie domiksowywany do głównego miksu. Dzięki temu rozwiązaniu możemy np. nagrać odtwarzany dźwięk audycji internetowej poprzez stworzenie swoistej pętli sygnału.

Q502USB instaluje się bezpośrednio po podłączeniu do komputera i nie wymaga pobierania dodatkowych sterowników. W roli interfejsu bezproblemowo współpracuje również z większością popularnych programów rejestrujących. Miksery w sklepie Muzyczny.pl

Jeżeli zatem szukasz kompaktowego, taniego i bogatego w rozwiązania miksera a w tym przypadku również interfejsu audio – powinieneś koniecznie zwrócić swoją uwagę na ten model popularnej serii Xenyx.