Seria pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d oferuje klasyczne brzmienie Antiquity, lecz w niepostarzanym i nowoczesnym wydaniu.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker, Nickel Cover

Humbuckery Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d to nawiązanie do niedoścignionego brzmienia vintydżowych pickupów P.A.F. Humbucker gryfowy zapewnia pełne artykulacji, lecz wyważone brzmienie. Wszystko to dzięki zbalansowanemu pasmu częstotliwości, które spaja miekki i słodki atak górnego pasma z ciepłym i pełnym brzmieniem dołów. Mostkowy humbucker to klasyka brzmienia P.A.F., z odpowiednio zachowaną artykulacją i krągłymi dołami, wykwitne i harmonijne brzmienie, które dojrzało niczym dobre wino. Pickupy dostępne są samodzielnie jako gryfowy i mostkowy, a także jako zestaw (mostkowy + gryfowy). Sugerowana cena pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker (mostkowy lub gryfowy) to 958 PLN za jeden pickup, wliczając VAT. Sugerowana cena pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Humbucker (zestaw mostkowy + gryfowy) (Bridge + Neck) to 1786 PLN, wliczając VAT.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-Ear, Black

Pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-używa dwóch specjalnie przygotowanych magnesów Alnico II oraz dobranego odpowiednio uzwojenia, tak aby zapewnić ten ziarnisty, vintydżowy growl znany z pickupów ES-330 z lat 50-tych. Wersja mostkowa oferuje ziarniste, przepełnione jasnym środkiem brzmienie, dzięki któremu pojedyńcze dźwięki są pełne artykulacji, a jednocześnie nie brzmią surowo.

Przystawka gryfowa to pełne i okrągłe brzmienie, każda nuta brzmi tu słodko i soczyście. Antiquity P90 w wersju gryfowej nawinięty jest odwrotnie oraz posiada odwrotną polaryzację (RWRP), tak więc razem z przystawką mostkową niweluje wszelkie szumy.
Sugerowana cena pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d P90 Dog-Ear Black (mostkowy lub gryfowy) to 792 PLN za jeden pickup, wliczając VAT.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Bridge Pickup

Mostkowy pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele (lead) daje nam to wczesne brzmienie z lat 50-tych, ale z osłodzoną górą, a to wszystko dzięki specjalnie dobranym magnesom Alnico II. Co otrzymujemy, to klasyczny twang tele z górnym pasmem, które brzmi jasno, lecz nie drażniąco. Tak jak w oryginalnych pickupach z tamtych czasów, żelazne dolne płyty nie są tu woskowane, tak aby brzmienie miało odpowiedni zakres i można było osiągnąć charakterystyczne przełamanie.
Sugerowana cena pickupu Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Bridge (mostkowy) to 679 PLN, wliczając VAT.

Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Neck Pickup

Gryfowy pickup Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele (rhythm) to wierne nawiązanie do pickupów z wczesnych lat 50-tych. Dół jest tu pełny i okrągły, dodając sporo do naszego brzmienia w akordach. Dzięki specjalnie dobranym i nawiniętym magnesom Alnico V, otrzymujemy łagodniejszą górę oraz bardziej muzyczny atak. Świetna przystawka na śmiałe rytmiczne granie, jednocześnie perkusyjna na tyle, że podoła w klasycznym country czy chicken-pickin. Pickup posiada odwrotnie nawinięte uzwojenie oraz odwrotną polaryzację (RWRP) tak aby w kombinacji z Antiquity Tele Lead (mostkowy) działał bezszumowo. Sugerowana cena pickupu Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Tele Neck (gryfowy) to 679 PLN, wliczając VAT.

Seymour Duncan Antiquity II Retrospec’d Jazzmaster Pickups

Seymour Duncan Antiquity II Retrospec’d Jazzmaster posiadają specjalnie dobrane magnesy Alnico V oraz dedykowane uzwojenie, które zapewnia jasne brzmienie, znane z jazzmasterów z lat 60-tych. Chrupiący, szklankowy sound, odpowiednio wyważony i z uderzeniem w mostkowej pozycji, oraz z charakterystycznym ciepłem w pozycji gryfowej. Akordy brzmią ostro, czysto, a solówki wyskakują z miksu dzięki jasnemu brzmienu surf z lat 60-tych. Przystawka gryfowa to RWRP, tak więc razem z mostkowym pickupem działają bezszumowo.
Sugerowana cena pickupów Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d Jazzmaster Pickup (mostkowy lub gryfowy) to 544 PLN za jeden pickup, wliczając VAT.
Pickupy Seymour Duncan Antiquity Retrospec’d będą dostępne na koniec stycznia 2020.

Po więcej informacji o Seymour Duncan, zapraszamy na: https://www.seymourduncan.com