Sklep Pianostore oferuje swoim klientom najlepszy sprzęt muzyczny od sprawdzonych marek. W asortymencie można znaleźć najlepszej jakości fortepiany, pianina (w tym pianina cyfrowe, przenośne, sceniczne oraz akustyczne), keyboardy, syntetyzatory, set’y, klawiatury sterujące i wiele więcej.

Pianina

Wśród pianin, sklep Pianostore oferuje między innymi pianina cyfrowe, akustyczne, przenośne oraz sceniczne. Pochodzą one od znanych producentów, między innymi Yamaha, Kawai, Kurzwell, Nord, Roland oraz Korg.

Pianina cyfrowe są świetną alternatywą dla pianin akustycznych. Projektuje się je w taki sposób, aby jak najlepiej odwzorować brzmienie oraz klawiaturę. Obecnie jednak cyfrowe są coraz chętniej wybierane, bowiem nie tylko przypominają pianina akustyczne, ale i doskonale imitują ich brzmienia. Warto jednak również zwrócić uwagę na klasyczne modele, a także pianina przenośne, które można ze sobą wozić i dawać koncerty w dowolnym miejscu.

Keyboardy

Keyboardy w sklepie Pianostore są produkowane przez takich producentów, jak między innymi Casio, Korg, Nord oraz Yamaha.

Keyboardy to instrumenty, które zostały stworzone, aby komponować oraz tworzyć aranżacje muzyczne. W istocie posiadają one wbudowane między innymi dźwięki, beaty, podkłady i tym podobne. Z ich pomocą można zatem skomponować utwór, w którym brzmieć będą różnorodne instrumenty. Z całą pewnością do ich zalet należy to, że można je zabrać ze sobą niemal wszędzie – są poręczne, mobilne i znacznie lżejsze w porównaniu do pianin cyfrowych.

PianoStore keyboardy

Pianostore oferuje modele zarówno tanie, jak i te wysokiej jakości. Keyboardy najtańsze to modele, które głównie służą do zabawy oraz nauki dla początkujących. Droższe są znacznie bardziej zaawansowane.

Fortepiany

Fortepiany są klawiszowymi instrumentami strunowymi, z których dźwięk tworzony jest przez uderzenie młotka w zestaw już pojedynczą strunę. Każdy klawisz ma osobny młotek, a wyższe dźwięki posiadają cieńsze struny, które sprawiają, że barwa jest bardziej jaskrawa.

Sklep Pianostore posiada w swojej ofercie fortepiany akustyczne, a także fortepiany koncertowe i cyfrowe. Wśród nich można znaleźć najlepsze i najbardziej uznane marki, takie jak między innymi Yamaha oraz Kawai. Dostępne modele są dedykowane zarówno profesjonalistom, jak i osobom, które dopiero uczą się gry na tego typu instrumentach. Ich najwyższa jakość wykonania sprawia, że modele te posłużą przez wiele lat.

Słuchawki

Słuchawki to przedmioty, które doskonale nadają się do podłączenia do instrumentów cyfrowych. Wszystko dlatego, że wspomniany sprzęt można ściszyć, bądź też przełączyć na wspomniane słuchawki, dzięki czemu domownicy nie muszą słuchać nieustannych i niekończących się ćwiczeń.

Słuchawki to akcesorium, które powinno więc odwzorowywać dźwięk możliwie jak najlepiej. Nie warto więc kupować tych najtańszych, bowiem mogą one zniekształcać brzmienie, a jednocześnie powodować poważne wady słuchu. Warto zatem wybrać słuchawki z dużą membraną, które szczelnie zakrywają ucho. Małe słuchawki douszne bardzo często psują słuch.

PianoStore słuchawki

Wśród marek produkujących wysokiej jakości słuchawki, które dostępne są na Pianostore można znaleźć między innymi: Audio-technica, Superlux, M-audio, a także Extreme Isolation i tym podobne.

Sklep Pianostore posiada te i inne sprzęty muzyczne, dlatego też można wśród nich znaleźć najlepszy dla siebie. Warto nadmienić, że firma ta posiada również swój sklep stacjonarny, gdzie istnieje możliwość skorzystania z pomocy sprzedawców oraz doboru najlepszego dla siebie sprzętu.

Sklep stacjonarny mieści się w salonie DrumStore w Gdyni, w dzielnicy Śródmieście. Zainteresowani mogą również skorzystać z oferty internetowej, bądź też skontaktować się z Pianostore telefonicznie lub e-mailowo.