Death By Audio Rooms to wielofunkcyjny, cyfrowy reverb stereo. Efekt zdolny jest do podbicia sygnału, wygenerowania ściany dźwięku, czy lejących się ambientowych pogłosów, a wszystko to z intuicyjną kontrolą parametrów. Efekt Rooms zaprojektowano tak, aby spełniał najwyższe standardy jakości audio, a także służył jako wszechstronna kostka. Studyjnej jakości sekcja miksująca dźwięk, zapewnia niezależną kontrolę nad nieprzetworzonym sygnałem (Dry), jak i przetworzonym (FX). W urządzeniu znajdziemy sześć szczegółowo dopracowanych algorytmów pogłosu (Room, Digit, Peak, Gate, Wave, oraz Gong).

Każdy z pogłosów to zupełnie inny wszechświat brzmień. Co więcej, możliwość kreatywnych połączeń efektu Rooms, dzięki rozbudowanej opcji I/O czy funkcji dual-mono dry, pozwala nam na bogate konfiguracje połączeniowe, zarówno w mono jak i stereo, co ułatwia połączenie równoległe, czy pozwala na współpracę z wzmacniaczami stereo.

Dostępny na koniec marca. Demo wideo:Sugerowana cena Death By Audio Rooms Stereo Reverberator to 2110,05 PLN, wliczając VAT. Po więcej informacji, zapraszamy na: https://deathbyaudio.com